Polish English

Realizacje

Amber Tower

 

Amber Tower to 10-kondygnacyjny budynek zbudowany w latach 70 tych zlokalizowany przy ulicy Szafarnia nieopodal Starego Miasta w Gdańsku. Aktualnie obiekt jest modernizowany przez właściciela, tak aby do końca 2013 roku oddać nowoczesny i przyjazny obiekt. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej ponad 3000m² został podzielony na 3 strefy funkcjonalne.

Parter przeznaczony będzie na lokal usługowy, który Najemca będzie mógł w pełni dopasować do swoich potrzeb.

Na piętrach od 1 do 4 będą się znajdować powierzchnie biurowe elastycznie dopasowane do potrzeb najemcy o powierzchniach od 10m² do 290m² dedykowane szczególnie małym i średnim firmom. Na Piętrach od 2 do 4 przygotowaliśmy dla Państwa w pełni zaaranżowane biura o powierzchniach od 31m² do 43m².

Wyższe kondygnacje (piętra od 5 do 9) przeznaczone będą pod ekskluzywne apartamenty. Z dachu wieżowca roztacza się piękny widok na panoramę Starego Miasto.

Amber Tower Amber Tower

Opis realizacji

Projekt Amber Tower to kompleksowa obsługa jednej z największych inwestycji biznesowych w Gdańsku, którą zajmujemy się przy współpracy z naszym partnerem firmą IT-Guard.

Modernizacja budynku wymagała kompleksowej wymiany infrastruktury sieciowej (prądowej, telewizyjnej oraz światłowodowej) aby zapewnić dostęp do najnowszych technologii dla Klientów Amber Tower. Obecnie trwają prace nad budową samodzielnej autonomicznej serwerowni, która obsłuży wymagania teleinformatyczne przeznaczone dla biznesu korzystającego z infrastruktury budynku.

Jedną z części serwisu jest strona www budynku Amber Tower na której prezentowana jest oferta oraz wygląd i lokalizacja budynku.

Serwis został przygotowany pod dalszą obsługę dla Klientów biznesowych Amber Tower, którzy dostaną do ręki w pełni funkcjonalne i elastyczne narzędzie zapewniające bezproblemową obsługę na lini Zarządca - Klient.

Nowoczesny wygląd strony korzysta z technologi RWD, który pozwala na bezproblemowe przeglądanie strony www na różnych urzadzeniach takich jak smartfony, tablety, laptopy dostosowując swój wygląd do ekranu urządzenia.

Wykorzystane technologie

HTML
Javascript
Ruby
Ruby on Rails
PostgreSQL
jQuery
CSS3
RWD