Polish English

Realizacje

Biuro Usług Projektowych

Biuro Usług Projektowych z Poznania to firma świadcząca usługi w zakresie projektowania sieci oraz instalacji dla róznego typu budynków. W ofercie firmy znajduje się projektowanie instalacji gazowych, grzewczych, parowych,wentylacji, klimatyzacji i innych. Biuro wykonuje również symulacje numeryczne CFD  wentylacji oddymiającej oraz symulacje ewakuacji.

Biuro Usług Projektowych w Poznaniu

BUP brał udział i realizował takie projekty jak: Stadion Miejski w Poznaniu, Centrum Handlowe Mallowa, Przystań Wodna na rzece Wisle we Włocławku, Osiedle Podolany w Poznaniu, Osiedle Kalinowe w Rokietnicy, Osiedle Grundwald w Skórzewie oraz wiele budynków wielorodzinnych w Poznaniu.

Wykwalifikowana kadra oraz zaawansowane programy do obliczeń numerycznych takie jak: FDS z NIST - Narodowego Instytutu Standaryzacji i Technologii w USA, czy też symulator ewakuacji ludzi Pathfinder firmy Thunderhead stawiają firmę w czołówce biur projektowych, realizujących najbardziej złożone projekty w branży.
 

Kolejnym programem narzędziem w pracy biura jest rodzina programów Autodesk Autocad MEP. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu biuro jest w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz korelować prowadzone projekty  z innymi projektantami za pomocą programu Autodesk Revit MEP, pozwalającym na opracowanie pełnobranżowych projektów.

Biuro Usług Projektowych Poznań Biuro Usług Projektowych Poznań

Opis realizacji

Realizacja zadania budowy strony internetowej Biura Usług Projektowych wymagała uwzględnienia obiegu dokumentów jakimi posługuje się biuro oraz Klienci biura. Rozmiary plików przesyłanych przez naszego Klienta były na tyle duże, że zdecydowaliśmy się w obieg dokumentów wdrożyć FTP i zintegrować dostęp poprzez stronę internetową.

Klient rozporzadza stroną i dokumentami poprzez autorski CMS napisany w PHP, co pozwala administratoraom strony skorzystać z rozwiązań CMS lub jeśli zachodzi taka potrzeba bezpośrednio z klienta FTP.

Stronę oparto na technologi PHP oraz skorzystano z bazy danych MySQL.

Wykorzystane technologie

HTML
Javascript
PHP
MySQL
jQuery
CSS