Polish English

Realizacje

CWK Zacisze w Złotowie

Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Zacisze, to kompleksowy ośrodek hotelowy i restauracyjny dysponujący własną bazą sportowo-rekreacyjną oraz nowoczesnym SPA. Dla mieszkańców Złotowa hotel serwuje catering oraz dowozi obiady na telefon. Ośrodek stale aktywuje mieszkańców urządzając rózne imprezy kulturalne i sportowe dla dzieci i dorosłych.

 

CWK Zacisze ośrodek wypoczynkowy w Złotowie

Hotel Zacisze leży w bezpośrednim dostępie do jeziora, otoczony pięknymi lasami to wymarzone miejsce na odpoczynek fizyczny i duchowy. Po aktywnym wypoczynku na kajakach lub skuterach, ośrodek oferuje wyśmienite jedzenie, serwowane w wykwitnych salach lub dla gości lubiących naturę - w specjalnej wiacie Biesiadnej, gdzie przy dźwiękach muzyki i żywego ognia z kominka lub ogniska można poddać się profesjonalnej obsłudze hotelowego personelu.

CWK Zacisze - Centrum Wypoczynkowo Konferencyjne w Złotowie CWK Zacisze w Złotowie

Opis realizacji

Realizacja projektu dla CWK Zacisze w głównej mierze skupiona była na uzyskaniu skonkretyzowanym przez właściciela i managera wyglądu strony hotelu.

Dominującymi barwami jest bordo, brąz i złoto podkreślające prestiż wykwintnych wnętrz oraz jakość usług serwowanych przez ośrodek. Firmie MescalDesign udało się osiągnąć efekt zadowalający naszego Klienta, co pozwoliło na postawienie strony w nowej odsłonie graficznej.

Centrum Wypoczynkowe dostało do dyspozycji autorski CMS pozwalający wygodnie zarządzać treścią strony, zajeliśmy się również obsługą poczty świadcząc ją w najwyższym standardzie.

System CMS oparty na PHP korzysta z bazy MySQL.

Wykorzystane technologie

HTML
PHP
MySQL
Flash
jQuery
CSS