Polish English

Realizacje

CivisVita Centrum Medyczne

Centrum Medyczne CivisVita w Toruniu to kompleksowa obsługa pacjentek w zakresie ginekologii i stomatologii. Więcej informacji o stomatologu Toruń.  Kompletną obsługę dopełniają zajęcia fitness pod okiem wykwalifikowanego personelu. Oferta centrum medycznego skierowana jest do pacjentek z Torunia, województwa lubelskiego jak i całej Polski.

 


CivisVita - stomatologia ToruńCivisVita - Akademia Zdrowia Matki i Dziecka w Toruniu

Profesjonalnym usługom medycznym towarzyszy również opieka dla ciężarnych matek w Akademii Zdrowia Matki i Dziecka pod patronatem centrum medycznego CivisVita, gdzie kobiety znajdą pomoc konsultanta Laktacyjnego, który pomoże w rozwiązaniu problemów i  wątpliwości na różnych etapach macierzyństwa czy też w sytuacjach szczególnych takich jak: ciąża bliźniacza, trojaczki, karmienie wcześniaków, relaktacja.

Civis Vita oznacza "zdrowie obywatela" i jest to główny cel Centrum Medycznego świadczony na najwyższym poziomie z pełnym poszanowaniem praw pacjenta.

CivisVita - ginekologia Centrum Medyczne ToruńCivisVita fitness w centrum medycznym miasta Toruń

CivisVita stomatolog Toruń CivisVita centrum medyczne Toruń

Opis realizacji

Projekt nowej strony internetowej dla najbardziej prestiżowego Centrum Medycznego w Toruniu był nie lada wyzwaniem, w którym trzeba było uwzględnić fakt pozycjonowania się strony. W tym celu główny nacisk położyliśmy na niezbędne działania zapobiegające utracie pozycji uzyskanej w wyniku działań uprzednich SEO.

Klient powierzył nam całkowicie opiekę nad pozycją strony, z naszej strony wyposażyliśmy system CMS w niezbędne narzędzia do SEM/SEO i podjeliśmy stotoswne działania od optymalizacji witryny po utrzymanie wyników w wysokiej pozycji rezultatów zwracanych przez wyszukiwarkę Google.

Uzyskane rezultaty przeszły najśmielsze oczekiwania Klienta i rozproszyły jego obawy, związane z całkowitą zmianą strony, zmiany mającą niemały wpływ na pozycję strony www.

Dzięki działaniom zapobiegawczym witryna CivisVita nadal utrzymuje się na bardzo wysokiej pozycji, otrzymując wygodny CMS i nową stronę wykonaną w technologii Ruby on Rails

Wykorzystane technologie

HTML 5
Javascript
Ruby
Ruby on Rails
PostgreSQL
Flash
jQuery