Polish English

Realizacje

Kino Noteć w Chodzieży

Wraz z wdrożeniem projektu digitalizaci kina Noteć w Chodzieży, równolegle kino rozwinęło infrastrukturę internetową przechodząc na oprogramowanie dla kin firmy MescalDesign. Oprogramowanie umożliwia tworzenie bazy filmowej i aktorskiej oraz zawiera system zarzadzania dostosowywany dla każdego kina wedle własnych wymogów.

 

Dedykowane rozwiązania dla przemysłu filmowego

 

Klienci kina mają możliwość rezerwacji biletów online oraz komentowania wydarzeń i seansów jakie odbywają się w kinie.

Kino w łatwy sposób, dzieki oprogramowniu MescalDesign, może przekształcić stronę w rozbudowany serwis informacyjny o filmach i wydarzeniach związanych ze światem filmowym. Złożona baza filmówa pozwala na gromadzenie i przetwarzanie szeregu informacji o filmach i powiązanych z filmem osobach  dając naszemu Klientowi narzędzie, które może słuzyć jako baza filmowa typu imdb.com i/lub strona informacyjno zakupowa.

Dedykowane rozwiązania kinowe Kino Noteć

Opis realizacji

Pierwsza część projektu obsługi kin w Polsce wykonana przez firmę MescalDesign.

Projekt pozwala Klientowi na prezentację na stronie www repertuaru kina tj. seansów filmowych oraz innych imprez organizowanych w pomieszczeniach kina.

CMS pozwala na gromadzenie i przetwarzanie pełnych informacji o filmach, plakatach związanych z filmem oraz posiada zautomatyzowany proces dołączania trailerów celem krótkiej prezentacji zapowiedzi w formie filmu na stronie.

System opisu filmu pozwala przetwarzać informacje o wystepujących w nich aktorach, reżyserach oraz innych osobach powiązanych z filmem tworząc rozbudowaną bazę osób związanych z filmami.

CMS zarządza rezerwacją biletów na seanse odbywające się w kinie

Wykorzystane technologie

HTML 5
Javascript
Ruby
Ruby on Rails
PostgreSQL
jQuery
CSS3