Polish English

Realizacje

Hostel Puzzle w Poznaniu

Hostel Puzzle to nieprzeciętne miejsce w centrum miasta. Zapewnia miłą atmosferę oraz rozmaite udogodnienia swoim gościom, by mogli spędzić fajny czas w ciekawym Poznaniu.

Doskonała komunikacja oraz profesjonalna obsługa czyni hostel niezastąpionym miejscem podczas podróży służbowych i wojaży turystycznych.

Gwarantujemy tani nocleg w pokojach o standardzie nieodbiegającym od hotelowego.

Hostel znajduje się w samym sercu Jeżyc, które pełnią głównie funkcję mieszkalną i rekreacyjną. Występują tu obszary zabudowane XIX-wiecznymi kamienicami, pośród których perełką jest targ zwany Rynkiem Jeżyckim. Dostaniemy na nim zawsze świeże owoce, warzywa oraz kwiaty itp.

Nieocenioną osobliwością Jeżyc jest także przyroda. Cenne i często rzadkie okazy flory i fauny znaleźć można w Parku Sołackim czy Ogrodzie Botanicznym.

 

hostel Poznań

hostel Poznań Hostel Puzzle w Poznaniu

Opis realizacji

Wielojęzyczna strona internetowa obsługiwana przez multijezyczny CMS oparty na framweorku Ruby on Rails, zapewnia dostęp do informacji o hostelu w ojczystym języku gości hostelu oraz udostępnia zarządzanie w języku natywnym personelu.

Na stronie zamieszczono najnowsze wiadomości z Poznania, pobierane i generowane automatycznie przez CMS, prezentowane w zgrabnej formie z boku strony,

Kontak potencjalnych Klientów z hostelem zapewnia formularz kontaktowy, dzieki zastosowaniu filtracji i usługi SMS, właściciel hostelu jest natychmiast powiadamiany o informacji jaka nadeszła ze strony kontaktowej hostelu.

Kolejnym medium pozwalającym hostelowi na dotarcie do wiekszej liczby klientów jest sieć społecznościowa Facebook. Strona www hostelu została zintegrowana ze stroną firmową na Facebooku, na której hostel może zamieszczać aktualne i interesujące z punktu widzenia gości - informacje.

Wykorzystane technologie

HTML 5
Javascript
Ruby
Ruby on Rails
PostgreSQL
jQuery
CSS
CSS3