Polish English

Realizacje

Nowa Plus

Firma Nowa Plus sp. z o.o. to czołowy producent i dystrybutor w branży elektrycznej. Swoim zasięgiem obejmuje całą Polske z licznymi odziałami w najwiekszych miastach takich jak Warszawa, Kraków, Gdynia, Wrocław i Szczecin.

Spółka oprócz produkcji osprzętu kablowego i taśm izolacyjnych jest głównym dystrybutorem najmniej stratnych na rynku francuskich transformatorów olejowych firmy Transfix.

Klientami Nowa Plus są największe koncerny i spółki energetyczne takie jak: EnergiaPro S.A., Energa S.A., Enea Grupa Energetyczna S.A., Zakład Energetyczny Warszawa - Teren S.A., Górnośląski Zakład Energetyczny S.A., Zakład Energetyczny Białystok S.A., Będziński Zakład Energetyczny, Zakład Energetyczny Lublin.

 

Nowa Plus z siedzibą w Suchym Lesie k/Poznania Nowa Plus sp. z o.o.

Opis realizacji

Na potrzeby rozwoju Nowa Plus firma MescalDesign przygotowała lekki i szybki system zarządzania treścią napisany w jezyku Ruby i oparty na frameworku Ruby on Rails, aby w miarę kolejnych potrzeb spółki móc go wygodnie i szybko dostosowywać do wymagań jakie stawia przed nami Klient.

Szata graficzna serwisu na życzenie Klienta dostała nieznacznych szlifów oraz przygotowano nową animację Flash, która ożywiła stronę.

Dla Klienta firma MescalDesign stworzyła nową prezentację multimedialną rozprowadzaną na targach związanych z energetyką jak i również dostarczaną dla klientów Nowa Plus. Kompleksowa usługa obejmowała stworzenie serii dokumentów oraz animacji prezentujących dokonania i działania podejmowane przez Klienta. Prezentacja została skompilowana i nagrana na płyty CD z naniesioną grafiką.

Wykorzystane technologie

HTML 5
Javascript
Ruby
Ruby on Rails
PostgreSQL
jQuery
CSS