Polish English

Realizacje

Platforma Ofertowa Dekla

Platforma Ofertowa DEKLA oferuje swoim klientom zarówno osobom prywatnym jak i firmom, udział w aukcjach na usługi i materiały budowlane z całej Polski.


Dekla Platforma Ofertowa

Zarejestrowani Klienci portalu mogą uczestniczyć w zapytaniach ofertowych składanych przez Sprzedających lub o ile są podmiotem gospodarczym sami wystawiać swoje materiały i usługi branży budowlanej.

System składanych ofert jest systemem aukcji odwróconych, w których dąży się do uzyskania jak najniższej ceny za oczekiwaną usługę lub materiał, dzieki czemu Kupujący może uzyskać najbardziej optymalną ekonomiczną cenę.

Aktywne promowanie swoich usług na portalu prowadzi do zdrowej konkurencji oraz pozwala uzyskać liczne grono nowych Klientów dla firm oferujących swoje usługi.

 

Platforma Ofertowa DEKLA - kupuj taniej, oszczędzaj, wybieraj najlepszych

Platforma Ofertowa Dekla Dekla - Platforma Ofertowa

Opis realizacji

Wdrożenie Platformy Ofertowej z naszej lini produktów wymagało podjęcia szeregu zmian pod specyfikację Klienta, tak aby uzyskać oczekiwaną funkcjonalność portalu ofertowego.

Dzięki zastosowaniu Ruby on Rails modyfikacje madułów i sprzężenie ich w całym systemie przebiegło doskonale dzieki czemu wizja Klienta spełniła się dając nam kolejny powód do satysfakcji z dobrze wykonanego zadania.

Firma MescalDesign w swej ofercie produktów oferuje zarówno platformy ofertowe jak i przetargowe oraz aukcyjne. Każdy z naszych produktów zawiera autorskie rozwiązania, dostosowujemy nasze produkty w tak isposób aby były wygodnym i elastycznym narzędziem w rekąch naszych Klientów.

Wykorzystane technologie

HTML 5
Javascript
Ruby
Ruby on Rails
PostgreSQL
jQuery
CSS