Polish English

Realizacje

Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu

Z Mistrzostwami Świata w Poławianiu Bursztynu organizowane są równolegle inne imprezy takie jak Miss Bursztynu. Na mistrzostwa zjeżdżają ludzie z całego świata podejmując niełatwe zadanie zostania Mistrzem Poławiania Bursztynu. Zawody pełne emocji rozgrywane są od kilkunastu lat i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Patrontem i opieką Mistrzostw zajmuje się wiele firm i jednostek samorządowych oraz ośrodki kulturalne.

Patronat Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu

Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu

Opis realizacji

Projekt strony Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu został przygotowany z naszym partnerem biznesowym firmą IT-Guard, która koordynowała komunikację pomiędzy wszystkimi organizatorami oraz ujednolicała koncepcję elementów serwisu proponowanych przez patronów medialnych wydarzenia.

Serwis powstał w technologii Ruby On Rails wraz z wieloma dodatkami opartymi na bibliotece jQuery takimi jak serwis pogodowy czy galerie zdjęć umożliwiające efektywną prezentację wielu zdjęć z zawodów w poławianiu bursztynu organizowanych na przestrzeni wielu lat.

Firma MescalDesign wspomaga również serwis Mistrzostw w zakresie projektowania dyplomów dla uczestników zawodów oraz pomaga w prowadzeniu serwisu.

Wykorzystane technologie

HTML
HTML 5
Javascript
Ruby
Ruby on Rails
PostgreSQL
jQuery
CSS
CSS3