Polish English

Realizacje

Poznańska Orkiestra Rozrywkowa

Poznańska Orkiestra Rozrywkowa to grupa muzyków, tworzących zróżnicowaną muzykę oraz posiadająca bogaty repertuar. Nauki pobierali w Akademii Muzycznej w Poznaniu skąd się wywodzą.

Grupa współpracuje z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej m.in. Kasią Rościńską, Hanią Stach, Sławkiem Uniatowskim, Danielem "Wolnym" Moszczyńskim oraz z wieloma innymi muzykami i instrumentalistami.

 

 

Poznańska Orkiestra Rozrywkowa Poznańska Orkiestra Rozrywkowa

Opis realizacji

Firma MescalDesign miała przyjemność pracować dla artystów z Poznańskiej Orkiestry Rozrywkowej tworząc w końcowym efekcie stronę internetową dla grupy muzyków z Poznania.

Opiekę nad stroną sprawuje firma MescalDesign, dokonując aktualizacji na zyczenie Klienta, przez co strona nie posiada systemu zarządzania treścią, co pozwala muzykom skupić się na graniu a ingerencja w zmiany na stronie wymaga jedynie zgłoszenia takiej potrzeby przez Klienta telefonicznie lub e-mailowo.

Na stronie umieszczono galerię przedstawiająca zespół z różnych imprez muzycznych w których brali udział, oraz mozna posłuchać utworów granych przez POR jak i zobaczyć multimedialne pliki video będące rejestracją ich występów.

Firma MescalDesign oferuje swoim Klientom strony internetowe z zintegrowanym autorskim systemem zarządzania treścią - CMS jak i również oferuję usługę stałej aktualizacji treści na życzenie Klienta, co pozwala obniżyć koszty całego projektu.

Wykorzystane technologie

HTML 5
Javascript
Flash
jQuery
CSS