Polish English

Realizacje

Sklep z zabawkami MiMi

Wykwalifikowana obsługa sklepu Mimi troszczy się o to by każdy był zadowolony z dokonywanych zakupów w naszym obiekcie. Bezpieczeństwo najmłodszych dzieci oraz dobra zabawa to dla nas priorytet, dlatego sklep zaopatrywany jest tylko w srawdzone oraz atostowane zabawki przez pewnych dostawców.

Wieloletnie doświadczenie naszego personelu przekłada się nie tylko na wiedzę o oferowanych produktach lecz również na znajomość ich jakości, funkcjonalności oraz ceny. Bardzo bogata oferta składa się z ponad 5 tysięcy różnych artykułów.

MiMi sklep z zabawkami

Sklep Mimi nie jest zwykłym sklepem z zabawkami, znajdą u nas Państwo korzystne ceny, szereg promocji, wyprzedaże, a także liczne konkursy z nagrodami! Fachowa i miła obsługa sprawiają, że odwiedzający nas klienci znajdują produkty spełniające ich oczekiwania.

Mamy nadzieję, że zakupy w sklepie Mimi będą dla Państwa oraz naszych najmłodszych klientów miło spędzonym czasem!

Realizacja sklepu internetowego MiMi Sklep z zabawkami MiMi w Poznaniu

Opis realizacji

Zadaniem firmy MescalDesign sp. z o.o. była rewitalizacja uprzedniej strony www oraz integracja strony z sklepem internetowym.

W fazie pierwszej strona sklepu MiMi dostała nową szatę graficzną korespondującą z działalnością prowadzoną przez świat zabawek MiMi. Nowe logo maskotki Tygryska zostało namalowane ręcznie przez specjalistów i przeniesione do formatu cyfrowego.

Kolejnym etapem była personalizacja sklepu internetowego z lini produktów MescalDesign pod wymogi Klienta. Wygląd sklepu internetowego został dopasowany do nowej szaty graficznej strony MiMi. Zaimplementowano i skonsolidowano stany magazynowe z programu księgowego używanego przez Klienta. W sklepie internetowym została wykorzystana technologia Ruby On Rails.

Ostatnim etapem była integracja sklepu internetowego wraz ze stroną internetową. Zachowane treści i materiały z kilku lat w bazie danych MySQL nalezało spreparować do wykorzystania przez bazę PostgreSQL. Dzięki integracji sklepu ze stroną sklepu. strona www zyskała nowe funkcjonalności i bezpośredni dostęp do danych sklepu co umożliwiło ich wygodną prezentację również na stronie www.

Wykorzystane technologie

HTML 5
Javascript
Ruby
Ruby on Rails
PostgreSQL
jQuery
CSS3