Polish English

Realizacje

Szkoła nurkowania Niuf-Dive

Szkoła nurkowania Niuf-Dive prowadzi szkolenia dla osób chcących zacząć przygodę z nurkowaniem oraz dla zaawansowanych i doświadczonych nurków.

Szkoła zawodowo zajmuje się również nowofundlandami - pasmi specjalnie szkolonymi do ratownictwa wodnego.

 

 

Na stronie Niuf-Dive oferuje kursy nurkowania - podstawowe, zaawansowane i specjalistyczne w zależności od stopnia umiejętności kursanta. Zainteresowani mogą poznać tajniki ratownictwa medycznego. Dla miłośników nurkowania Niuf-Dive oferuje szeroką gamę sprzetu jak i jego serwisowanie.

Niuf-Dive Szkoła nurkowania Niuf-Dive

Opis realizacji

Firma MescalDesign przygotowała niekonwencjonalny layout strony aby uchwycić piękno nurkownia. Główny nacisk położylismy na uzyskanie efektu podwodnego świata.

Przeważające barwy na stronie to odcienie niebieskiego odzwierciedlające głębie oceanów i wód w których nurkują kursanci Niuf-Dive, kontrastują z barwnymi elementami strojów nurków, flory i fauny. Aby uzyskać wyraźny tekst na stronie nie przytłoczony ferią barw, witryna do prezentacji treści dostała ciemne grafitowe tło.

Strona została wyposażona w CMS oparty na PHP i bazie MySQL, który umożliwia Klientowi wygodne zarządzanie treścią oraz galeriami zdjęć.

Wykorzystane technologie

HTML
Javascript
PHP
MySQL
jQuery
CSS