Polish English

Realizacje

Andi Transoprt Międzynarodowy

 

Strony www transport międzynarodowy Poznań

ANDI TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie transportu i spedycji w ruchu krajowym i międzynarodowym. Obsługujemy firmy lokalne, przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, a także osoby prywatne. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesny tabor w pełni ubezpieczony w zakresie OC, AC, NW, spełniający normę Euro 6, kontrolowany przez system GPS oraz telefony komórkowe.

Flota

  • samochody spełniają normę Euro 6,
  • posiadamy naczepy marki Schmitz-coilmuldy-boczne firany dwustronnie przesuwane, z tyłu wysokie drzwi, rozsuwane daszki, zakrywane muldy (długość 9 metrów),
  • wyposażenie naczep standardowe,
  • samochody wyposażone są w telefony komórkowe oraz w urządzenia monitorujące GPS,
  • wszystkie zestawy mają ubezpieczenie - OC, AC, NW.
Transport międzynarodowy Poznań Andi Transport Międzynarodowy

Opis realizacji

Na potrzeby Klienta strona www jest obsługiwana przez multijęzyczny CMS firmy MescalDesign, oferujący prostą i bezproblemową funkcjonalność wielu języków na stronie.

System CMS posiada własną wewnętrzną multijęzyczność przez co może być obsługiwany przez osoby w ich ojczystym języku, nie ma ograniczeń co do ilości języków, które są dołączane w miarę potrzeb Klienta.

Strona ma charakter informacyjno-kontaktowy w trzech językach - polskim, angielskim i niemieckim, zawiera podstawowe informacje o firmie oraz podręczny formularz kontaktowy dla klientów firmy.

Wykorzystane technologie

HTML 5
Javascript
Ruby
Ruby on Rails
PostgreSQL
jQuery
CSS3