Polish English

Pozycjonowanie ( SEO ) stron internetowych

Oferujemy Państwu usługę pozycjonowania stron WWW, skierowaną do właścicieli stron i portali internetowych, sklepów internetowych oraz tych wszystkich którzy chcą aby ich strona www znalazła się w wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Wysoka pozycja strony internetowej zapewnia zwiększony ruch na stronie oraz przynosi nowych Klientów. Ofertę kierujemy do osób chcących zwiększyć zyski ze swojej strony WWW.

Usługi pozycjonowania strony internetowej - SEO

Pakiet usług pozycjonowania

Zapraszamy do skorzystania z oferty pozycjonowania strony internetowej. Firma MescalDesign w ramach pakietu SEO oferuje komplet długofalowych i etycznych usług.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie strony www to szereg długofalowych działań które mają na celu podniesienie pozycji strony w wynikach zwracanych przez wyszukiwarki internetowe.

Korzyści z pozycjonowania

Strona pokazująca się w pierwszych wynikach wyszukiwania to gwarancja zwiekszonej ogladalności i wejść na daną stronę, które przekładają się na zwiększone korzyści płynące z posiadania strony internetowej.


Dobór słów kluczowych

Pozycjonowanie stron internetowych

Wybór odpowiedniej frazy kluczowej jest istonym czynnikiem mającym wpływ na to w jaki sposób bedzie znajdowana nasza strona. Dobrze dobrane słowa uwzględniające całościowy kontekst dziedziny działalności jaką przedstawia strona WWW to gwarancja znalezienia Państwa strony przez zainteresowanych daną dziedziną Klientów. Ustalenie i dobór słów kluczowych nie jest sprawą trywialną, w ramach promocji firma MescalDesign dobierze dla Państwa firmy, strony internetowej odpowiednie frazy związane z prowadzoną działalnością. Prosimy o przesłanie adresu strony www, opisu firmy, działalności i propozycji słów kluczowych korzystając z formularza zapytania ofertowego. Nasi doświadczeni pozycjonerzy dobiorą dla Państwa bezpłatnie frazy.

Optymalizacja serwisu

W ramach pakietu usług SEO przeprowadzamy dogłębną analizę techniczną aktualnej strony internetowej opracowując szereg optymalizacyjnych wskazówek dla niezbędnych zmian które należy wdrożyć aby Państwa strona WWW była przyjazna dla wyszukiwarek.

Konkurencyjność pozycjonowania

Pozycjonowanie to skuteczna i tania forma reklamy w porównaniu do innych form reklamy np: w mediach. Koszty pozycjonowania są nieporywnywalne mniejsze od standardowych form reklamy, zyski z pozycjonowania strony częstokroć przewyższają skutecznością tradycyjne formy reklamy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty