Polish English

CMS - Content Management System

Content Management System

System Zarządzania Treścią

Autorski CMS dopasowany dla twoich potrzeb, już nie musi kosztować wiele a da Tobie wiele przyjemności pozwalając na zmianę treści za pomocą wygodnego edytora, zawierający funkcjonalności dokładnie takich jakich potrzebujesz, indywidualnie dopasowanych do Twoich wymagań.
Nasze CMSy charakteryzują się dobrą wydajnością, wysokim bezpieczeństwem, oraz zawierają dokładnie to co jest potrzebne do sprawnego i przyjemnego zarządzania zawartością swojej witryny

Powody dla których warto mieć CMS

  • prostota obsługi skrywa skomplikowane działania, którymi nie musisz się przejmować,
  • skalowalność powoduje dopasowanie do twoich wymagań i zmienia się wraz z nimi
  • generowany kod jest zgodny z standardami W3C oraz sprzyja wyszukiwarkom podnosząc ranking Twojej strony
  • najnowsze technologie dobrane na miarę twoich potrzeb zintegrowane w spójny i niezawodny system
  • wysoka produktywność CMS pozwoli zaoszczędzić ci czas i pieniądze
  • intuicyjna obsługa sprawi że obsłuży go każdy twój pracownik, wspólnik, pomocnik

Bezpieczeństwo

System CMS posiada rozbudowaną autoryzaję i autentykację dzięki której możesz dokładnie dopasować prawa poszczególnym użytkownikom lub grupom w systemie. Logowanie działań użytkowników systemu pozwala sledzić ich zachowania i wychwycić szczególnie nieprzyjazne bądź groźne i natychmiast powiadomić o tym wybrane osoby mailowo lub smsem. Wprowadzane zmiany przez użytkowników systemu są możliwe do odwrócenia (wersjonowanie), treści wprowadzane przez użytkowników serwisu, mogą być automatycznie poprawiane, bądź przechowywane do momentu akceptacji przez administratora.

Niebagatelne znaczenie mają dane przechowywane w bazie danych. Nasz CMS umożliwia replikację danych tj. pracuje na dwóch bazach jednocześnie, które są automatycznie synchronizowane. Bazy nie muszą znajdować się na jednym serwerze, co znacząco podnosi kwestię bezpieczeństwa przed utratą danych.

Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje w dzidzinie bezpieczeństwa i nanosi odpowiednie poprawki jeśli aplikacje tego wymagają.