Polish English

Oferta dla przedszkoli i żłobków

Firma MescalDesign pragnie przedstawić atrakcyjna ofertę dla żłobków i przedszkoli publicznych i niepublicznych, w ramach której oferujemy trzy pakiety promocyjne.

Pakiet - Przedszkole na 100%

Pakiet Przedszkole na 100%

W pakiecie Przedszkole na 100%, oferujemy wykonanie strony informacyjnej WWW dla przedszkoli i żłobków w cenie 0.00 złotych.

Oferta obejmuje zaprojektowanie i wykoanie indywidualnej szaty graficznej, korespondującej z charakterem przedszkola lub żłobka, w której zostanie osadzonych do 5 podstron informujących wykonanych w HTML

Strona internetowa w pakiecie Przedszkole na 100% nie zawiera w sobie CMS służącego do samodzielnej aktualizacji treści na stronie. Na życzenie Klienta, niezbędne aktualizacje informacyjne będą dokonywane przez firmę MescalDesign.

Pakiet Interaktywne Przedszkole

Pakiet - Interaktywne Przedszkole

W ofercie Interaktywne Przedszkole, oferujemy Państwu wykonanie autorskiej grafiki na potrzeby witryny, oddającej charakter żłobka lub przedszkola. Witryna oparta na nowoczesnym systemie zarządzania treścią CMS umożliwiającym samodzielną aktualizację treści na stronie takich jak aktualności, artykuły, galerie zdjęć i inne.

System zarządzania oparty jest na wygodnym autorskim frameworku RoR i nowoczesnym języku Ruby.

Cena pakietu to jedynie 600,00 zł

Pakiet - Wirtualne Przedszkole

Pakiet Wirtualne Przedszkole

Oferta Wirtualne Przedszkole jest najbardziej złożoną i rozbudowaną ofertą, w której spełniamy indywidualne wymogi i życzenia przedszkola w zakresie funkcjonalności potrzebnych na stronie. Wszystkie autorskie rozwiązania są zarządzane przez panel administracyjny umożliwiający pełną kontrolę nad treścią i zdarzeniami na stronie.

Strona w pakiecie Wirtualne Przedszkole oprócz aktualizacji treści, zdjęć w galeriach może zawierać inywidualne rozwiązania dopasowane na potrzeby programów realizowanych przez żłobki i przedszkola.


Cennik stron www dla żłobków i przedszkoli

Cennik ofert dla przedszkoli i żłobków

Poniżej przedstawiamy ceny za poszczególne pakiety z naszej oferty skierowanej do jednostek publicznych i niepublicznych żłobków i przedszkoli.

  • Przedszkole na 100% - cena od 0,00 zł
  • Interaktywne Przedszkole - cena od 600,00 zł
  • Wirtualne Przedszkole - cena ustalana indywidualne

Oferta jest nierozerwalnie związana z hostingiem na niezawodnych serwerach MescalDesign, które umożliwiają i są przystosowane do obsługi najnowszych technologii w jakich zostaną wykonane strony z oferty promocyjnej.


Zapytanie ofertowe

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty dla przedszkoli i żłobków prosimy skorzytać z poniższego formularza ofertowego, szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz Doradca odpisując na adres e-mail przesłany w kontakcie lub oddzwaniając na Państwa telefon kontaktowy.

Promocja dla przedszkoli i żłobków

W ramach przeciwdziałania podnoszeniu cen przez państwo o 100%, firma MescalDesign przygotowała specjalną ofertę dla żłobków i przedszkoli, w której tniemy ceny o 100 procent.

Promocyjna oferta stron internetowych dla przedszkoli

Oferta specjalna zawiera stworzenie strony internetowej za zero złotych oraz umieszczenie jej na naszych profesjonalnych serwerach, od Klienta pobierana jest jedynie niewielka opłata hostingowa.

Oferta zawiera również całoroczną, ustawiczną opiekę nad stroną w ramach której, aktualizujemy treści i dokonujemy niezbędnych zmian na stronie na życzenie Klienta.

Wystarczy przesłać do nas e-mailem zaktualizowane treści lub skontaktować się z Doradcą, który pokieruje i zajmie się Państwa sprawą.


Dlaczego Przedszkole powinno posiadać stronę internetową?

Zalety posiadnaia strony www

Posiadanie strony internetowej przez jednostki żłobków i przedszkoli w dzisiejszych czasach powszechnego dostępu do internetu stanowi niejako wymóg nowoczesnego przedszkola i jest jego stroną reprezentacyjną z której Rodzice dzieci mogą dowiedzieć się o istnieniu przedszkola w okolicy jak i również zapoznać się z ofertą przygotowaną dla dzieci i rodziców, przed umieszczeniem swoich pociech pod opieką żłobka lub przedszkola.

Przedszkole prezentując swoją ofertę w sieci w atrakcyjnej szacie graficznej, staje się w oczach Rodziców bardziej wiarygodne co skłania się ku podjęcia decyzji przez Rodzica aby powierzyć opiekę nad jego dzieckiem przedszkolu, które istnieje w sieci internetowej, ma przejrzystą ofertę oraz na stronach może zapoznać się z opinią innych Rodziców.

Zalety posiadania strony www przez przedszkole

Zalety informacji w sieci

Przedszkole z własną stroną internetową umożliwia łatwe dotarcie do podstawowych informacji o przedszkolu takimi jak: lokalizacja przedszkola, oferta programowa prowadzona przez jednostkę, komunikaty o naborach i wolnych miejscach jakie posiada przedszkole lub żłobek.

Rodzic stojący przed decyzją umieszczenia dziecka w przedszkolu łatwiej i szybciej dotrze do informacji znajdujących się w sieci, co pozwoli mu na wybór takiego przedszkola, którego oferta dostępna jest w internecie.


Który Pakiet wybrać?


Wybór promocyjnego pakietu dla właścicieli placówek opiekuńczych

Przedszkole na 100%

Jednostkom opiekującym się niewielką liczbą dzieci proponujemy pakiet Przedszkole na 100% który jest doskonałym wyborem na start, minimalne koszty nie nadwyrężają budżetu przedszkola, w zamian otrzymują Państwo nieograniczony dostęp do prezentacji się w sieci, co jest wysoce skuteczną reklamą pozwalającą rodzicom na znalezienie przedszkola i skorzystanie z jego oferty.

Interaktywne Przedszkole

Żłobki i przedszkola chcące na bieżąco umieszczać na stronie WWW wydarzenia z życia przedszkola, informacje z organizowanych zajęć i wycieczek, aktualności polecamy wybrać pakiet Interaktywne Przedszkole dzięki któremu jednostka może samodzielnie zarządzać stroną internetową przez niezawodny i intuicyjny system zarządzania treścią.

Pakiet promocyjny Interaktywne Przedszkole na stronę internetową

Interakcja podejmowana na stronach przedszkola przez formularze kontaktowe lub sondy, pozwalają na lepszą komunikację na drodze Rodzic - Przedszkole co przekłada się wymiernie na jakość usług świadczonych przez jednostkę a tym samym sprawia, że pobyt dziecka w przedszkolu lub żłobku jest optymalnie dopasowany do potrzeb dziecka jak i wymagań rodziców stawianych przed jednostką sprawującą opiekę nad jego dzieckiem.

Wirtualne Przedszkole

Duże jednostki opieki nad większą liczbą dziećmi, prowadzące różnorodne i bogate programy obejmujące naukę języków, zajęcia sportowe, plastyczne, artystyczne, indywidualne wymagają sprawnej organizacji oraz łatwej komunikacji.

Pakiet Wirtualne Przedszkole - indywidualne rozwiązania dla placówek żłobek i przedszkole

Pakiet Wirtualne Przedszkole oferujący indywidualne podejście do problemów i zagadnień przedszkola może stać się wygodnym narzędziem pracy, organizacji i komunikacji pomiędzy Przedszkolem a Rodzicem.

Firma MescalDesign przeprowadzi z Państwem niezbędne rozmowy umożliwiające stworzenie wygodnego narzędzia do zarządzania strukturą jednostki oraz programami realizowanymi przez przedszkole lub żłobek.

Nowoczesne komunikacja i powiadamianie rodziców o planach i wydarzeniach przedszkola, mogą się odbywać zarówno poprzez interaktywną stronę internetową jak i np. powiadamianie SMS co usprawnia komunikację pomiędzy rodzicami a jednostką oraz podnosi zaufanie w kwesti bezpieczeństwa dzieci powierzonych opiece.


Rozszerzenie pakietów promocyjnych na stronę internetową

Elastyczne pakiety

Firma MescalDesign gwarantuje podejście indywidualne do każdej oferty niezależnie od wybranego pakietu. Dowolny pakiet z oferty promocyjnej kreacji strony internetowej dla przedszkoli i żłobków, możemy rozszerzyć w każdej chwili już na etapie wstępnych rozmów i ustaleń dając Państwu w pełni elastyczną ofertę, która będzie optymalna pod Państwa wymogi i oczekiwania.

Wychodząc Klientom naprzeciw zdecydowaliśmy się przygotować dla Państwa powyższe oferty, które podzielone zostały ze względu na rodzaj i zakres usług z jakich zechcą Państwo skorzystać. Dobór ofert podyktowany był oczekiwaniami Klientów, jednak aby nie wpychać Państwa w sztywne ramy umów, każdą naszą ofertę możemy indywidualnie dopasować do Państwa potrzeb i budżetu.

Pomoc i opieka nad serwisem internetowym przedszkola

Gwarantowona pomoc i opieka

Każdego Klienta, który zdecyduje się na ofertę firmy MescalDesign obejmujemy opieką serwisową, w ramach której Klient otrzymuje od nas pomoc w aktualizacji zmian na stronie w przypadku wyboru oferty bez CMS, pomoc techniczną w obsłudze systemu zarządzania treścią - CMS oraz opiekę administracyjną obejmująca 24 godzinny monitoring usług dostarczanych przez firmę MescalDesign, pomoc w dobrze i rejestracji domeny internetowej na potrzeby serwisu internetowego placówki przedszkolnej lub żłobkowej.

Opieka obejmuje również przedwstępne działania SEO i pomoc w zakresie pozycjonownia strony internetowej przedszkola na wybrane słowa i frazy kluczowe. Doradzamy wybór słów kluczowych, takich aby spełnić założenia i oczekiwania Państwa, które przekładają się na wymierne korzyści jakie daje skuteczne pozycjonowanie w wybranej dziedzinie zagadnień przy których strona internetowa powinna uzyskiwać jak najwyższe pozycje w wyszukiwarkach internetowych celem jej szybszego znalezienia przez potencjalnych Klientów.

Modernizacja strony internetowej

Rozwój i modernizacja

Projekty kreowane przez spółkę MescalDesign, cechuje elastyczność, która umożliwia dostosowanie stron internetowych naszych Klientów pod zmieniające się czasy lub potrzeby Klienta. Obserwując działania naszych Klientów w sieci, potrafimy trafnie doradzić w wyborze nowych rozwiązań poajawiających się na rynku usług internetowych, zaproponować nasze własne autorskie rozwiązania, , które urozmaicą i ubogacą Państwa witrynę w sieci, zwiększając jej oglądalność i atrakcyjność.

Firma MescalDesign korzysta z najnowszych i sprawdzonych rozwiązań internetowych, starając się uzyskać jak najwyższą jakość wykonywanych usług, aby produkt który oddajemy w Państwa ręce był doskonałym narzędziem. Ustawicznie podnosimy swoją wiedzę przez nieustanne śledzenie i naukę nowych technologii tak aby móc oferować Klientowi najlepsze rozwiązania dostępne na rynku usług informatycznych.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami


Oferta specjalna - zdrowe żywienie
Oferta specjalna - zdrowe żywienie

Oferta specjalna - zdrowe odżywianie

Wiemy jak ważne jest odpowiednie żywienie dzieci w wieku przedszkolnym. Nawet jeśli jadłospis w przedszkolach jest dobrze skomponowany pod względem odżywczym i kalorycznym, równie istotny jest wybór produktów spożywczych. Niestety używane produkty w znacznym stopniu są wysoce przetworzone, z dużą zawartością dodatków chemicznych, takich jak konserwanty, sztuczne barwniki i aromaty.

Dieta dzieci powinna być różnorodna i oparta o produkty jak najmniej przetworzone - najlepiej ekologiczne, naturalne i wysokiej jakości. Takie właśnie produkty oferuje sklep NaturEko.pl, specjalizujący się we współpracy z placówkami przedszkolnymi.

Coraz więcej Rodziców zwraca uwagę na zdrowe żywienie swoich pociech i kierują się tym przy wyborze przedszkola. Poprawa jakości żywienia w Państwa przedszkolu będzie ważną inwestycją w zdrowie i rozwój dzieci, a także istotnym atutem placówki. Dzięki promowaniu pro-ekologicznej postawy i wprowadzeniu zdrowej żywności do jadłospisu przedszkola, zyskacie Państwo zaufanie i prestiż.

Śniadania dla przedszkoli

Śniadania

Oferujemy Państwu zdrowe produkty śniadaniowe, takie jak musli z owocami, płatki owsiane, chrupiące ziarna pszenicy z miodem, dżemy i konfitury owocowe. Wszystkie produkty niskosłodzone lub bez dodatku cukru, pozbawione konserwantów, sztucznych barwników i aromatów.

Obiad w zdrowym żywieniu przedszkolaka

Obiady

U nas znajdą Państwo wszystkie niezbędne składniki do przygotowania zdrowych i treściwych obiadów dla przedszkolaków. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wyborem takich produktów jak ekologiczne kasze, ryże, makarony, mąki, groch, fasola, soczewica, przyprawy czy oleje.

Naturalne ekologiczne przekąski

Przekąski

Zdrowe nie znaczy nudne! W naszej ofercie mogą Państwo wybierać spośród różnego rodzaju ciasteczek - pełnoziarnistych i naturalnie dosładzanych, chrupek zbożowych, wafelków, suszonych owoców i orzechów. Do smarowania pieczywa proponujemy masła migdałowe i orzechowe - bez dodatku soli i cukru lub słodzone naturalną agawą.

Napoje naturalne

Napoje

Polecamy szeroki wachlarz różnego typu napojów - naturalne soki warzywno-owocowe bez dodatku cukru, syropy owocowe, herbatki owocowe i ziołowe. Do słodzenia oferujemy miód, cukier brzozowy, cukier brązowy oraz syrop z agawy.