Poczta

Dla naszych Klientów, oferujemy usługę poczty elektronicznej dostosowaną dla specyficznych wymagań. Indywidualnie ustalamy wielkość konta czy pojedynczej wiadomości, pozwalając na niestandardowe wielkości, które nie są oferowane powszechnie na rynku.

Ochrona antyspamowa i antywirusowa

System poczty oferuje mechanizmy antyspamowe i antywirusowe, dbając o bezpieczeństwo zarówno poczty przychodzącej z zewnątrz jak i wychodzącej z konta Klienta.

Dostęp

Klient może korzystać z poczty zarówno konfigurując przeznaczone do tego celu programy lub skorzystać z wygodnego interfejsu webowego.

Bezpieczeństwo i RODO

Instytucjom, których potrzeby wymagają spełnienia wymagań stawianych w zakresie bezpieczeństwa danych, oferujemy umowy RODO oraz gwarancję przechowywania danych na terenie Europy.

Klienci mogą również skorzystać z usługi kopii bezpieczeństwa, której parametry ustalane są indywidualnie pod potrzeby Klienta.

Serwery dedykowane

Dla specyficznych projektów posiadamy serwery dedykowane, fizyczne maszyny zlokalizowane w serwerowniach w Europie

Chmura

Nasza infrastruktura oparta jest na chmurze, którą zarządzamy, dzięki czemu Klient otrzymuje najlepszy, bezpieczny i elastyczny hosting.

Bezpieczeństwo

Nasze serwery są duplikowane w codziennych całościowych kopiach, oprócz tego dane trzymane są na dyskach, których każdy blok danych jest potrójnie kopiowany na 3 niezależne urządzenia co efektywnie poprawia bezpieczeńśtwo przed utratą danych.

Bazy danych i replikacja

Nasze bazy danych replikują swoją zawartość w czasie rzeczywistym na serwery w różnych częściach Europy, co poprawia bezpieczeństwo związane z kataklizmami i wydarzeniami regionalnymi.

Oprócz replikacji stosujemy codzienne kopie danych, dostępne do 7 dni wstecz.