Projekty stron internetowych

Projektujemy strony internetowe wedle koncepcji Klienta, przekładając jego oczekiwania w wizualną, funkcjonalną formę, spełniającą założone kryteria.

Projektując stronę internetową, korzystamy z naszego kilkunastoletniego doświadczenia, zdobytego w setkach zrealizowanych projektów i tysiącach godzin poświęconych kreacji i udoskonalania naszego warsztatu.

Strony naszych Klientów umieszczamy na naszych niezawodnych serwerach w chmurze, dzięki czemu nie musi martwić się o transfer czy miejsce na swoje dane. Załatwiamy wszelkie formalności z rejestracją lub przeniesieniem domeny. Archiwizujemy i przenosimy dane, jeśli Klient posiada stronę WWW dbając o utrzymanie pozycji strony w rankingu wyszukiwania.

Serwis internetowy producenta oświetlenia Ilum Lighting

Strona internetowa dla użytkowników prezentuje produkty producenta oraz umożliwia dostęp do szczegółowych danych produktu dla zarejestrowanych podmiotów.

System CMS jest łącznikiem pomiędzy zasobami producenta a prezentacją ich na stronie WWW, został dostosowany do narzędzi i logistyki firmy, przez co Klient nie musiał wprowadzać żadnych zmian w wypracowanym przez siebie systemie produkcji. System oferuje specyficzne procedury jak np.: dynamiczne generowanie plików LDT czy generowanie wykresów fotometrycznych (Python) z parametrów urządzeń produkowanych przez Klienta.

ilum.lighting

Realizacja strony internetowej Politechniki Koszalińskiej

Kompleksowy projekt serwisu internetowego, łączący w jedną, spójną całość stronę Politechniki i strony jej kilkunastu wydziałów, zarządzaną przez wygodny, intuicyjny CMS, pozwalający na podział ról, dzięki czemu, każdy wydział ma niezależny dostęp do swoich treści.

Strona internetowa jest w pełni responsywna, dzięki technice RWD dostosowuje swój układ do urządzenia, na którym jest wyświetlana (smartfon, tablet, przeglądarka).

www.tu.koszalin.pl

Obsługa placówek naukowych Instytutu Ochrony Roślin

Szeroki zakres prac obejmował stworzenie obiegu dokumentów dla Państwowego Instytutu Badawczego, wdrożenie systemu Badań Pozostałości w materiałach organicznych, serwisu Kliniki Chorób Roślin, Inteligentnego Systemu Doboru Herbicydów, Systemu Szacowania Ryzyka selekcji biotypów odpornych na herbicydy

Wdrożone systemy przynoszą pragmatyczne korzyści dla beneficjentów badań prowadzonych w laboratoriach Instytutu oraz wkład w szereg nowych publikacji prac naukowych.

www.ior.poznan.pl

CivisVita

CivisVita

www.civisvita.pl

System zarządzania Centrum Medycznym CivisVita w Toruniu, prezentuje ofertę dla pacjentów, zarządzaną funkcjonalnym panelem administracyjnym.

Runoland

Runoland

www.runoland.pl

Wielojęzyczny, responsywny serwis internetowy prezentujący produkty, obsługiwany przez wygodny system zarządzania treścią.

DobrePole

DobrePole

www.dobrepole

Kompletny system ERP obsługujący proces produkcyjny, zamówienia klientów oraz fakturowanie sprzężone z zdalnym czytnikiem kodów kreskowych.

HostelPuzzle

HostelPuzzle

www.hostelpuzzle.pl

Przejrzysta strona WWW z funkcjonalnym i intuicyjnym panelem administracyjnym do zarządzania i prezentacji hostelu w centrum Poznania.

Effectis

Effectis

www.effectis.edu.pl

Strona internetowa dla przedszkola ukierunkowana na terapię dzieci z autyzmem, skutecznie pozwoliła na realizację celów w czasie pandemii.

SofTex

SofTex

softex-net.pl

Serwis dla providera internetu i telewizji kablowej, pozwalający na zamawianie pakietów multimedialnych, zarządzany dedykowanym CMS.

Gmina Radziejów

Gmina Radziejów

ugradziejow.pl

Strona internetowa umożliwiająca prezentację informacji z gminy poprzez CMS dostosowany na potrzeby portalu.

MiMi

MiMi

mimi.com.pl

Strona internetowa największego sklepu z zabawkami w Poznaniu, obsługa zamówień, stany magazynowe, integracja z hurtowniami.

Royal Cement

Royal Cement

royalcement.eu

Strona WWW europejskiej filii firmy Royal El Minya Cement - jednego z największych producentów białego cementu na świecie.