Strony internetowe

Strony internetowe to najbardziej popularna dziedzina naszej działalności, która dla naszego zespołu stanowi wyśmienitą możliwość zaprezentowania kreacji, pomysłowości i wiedzy technicznej. Do projektu każdej strony podchodzimy indywidualnie uwzględniając dziedzinę jaką będzie prezentować strona oraz kryteria Klienta, tworząc niepowtarzalną i unikalną szatę graficzną.

Internet to doskonałe medium do zaprezentowania siebie i własnej działalności. Przy niewielkich kosztach zyskują Państwo skuteczną reklamę, trafiającą do licznej grupy internautów w Polsce i na świecie. Zaistnienie w Internecie dzięki stronie internetowej umożliwia znalezienie nowych kontaktów, odbiorców i kontrahentów. Strona WWW podnosi wiarygodność firmy, upewniając potencjalnych Klientów o tym, że firma istnieje i prosperuje.

Responsywność

Responsywna strona internetowa RWD to strona dostosowana pod każde urządzenie wyświetlające jak smartfon, tablet, laptop i inne urządzenia mobilne, na którym będzie wyglądała estetycznie i poprawnie, dzięki czemu zyskasz Klientów niezależnie od tego, czego używają do przeglądania Internetu.

WCAG 2.1

Strona internetowa dostępna cyfrowo to strona dostosowana pod wymogi osób korzystających ze specjalistycznych urządzeń i przeglądarek ułatwiających odbiór treści zawartych na stronie internetowej. WCAG to zasady, które wyjaśniają, jak tworzyć strony internetowe i aplikacje aby udostępnić je osobom z niepełnosprawnościami np. wzroku, słuchu, ruchu, ale też z niepełnosprawnością intelektualną czy zaburzeniami poznawczymi.