Promocja stron internetowych dla przedszkoli i żłobków

W ramach przeciwdziałania podnoszeniu cen przez państwo o 100%, firma MescalDesign przygotowała specjalną ofertę dla żłobków i przedszkoli, w której tniemy ceny o 100 procent. Promocyjna oferta stron internetowych dla przedszkoli

Oferta specjalna zawiera stworzenie strony internetowej za zero złotych oraz umieszczenie jej na naszych profesjonalnych serwerach, od Klienta pobierana jest jedynie niewielka opłata hostingowa.

Oferta zawiera również całoroczną, ustawiczną opiekę nad stroną w ramach której, aktualizujemy treści i dokonujemy niezbędnych zmian na stronie na życzenie Klienta.

Wystarczy przesłać do nas e-mailem zaktualizowane treści lub skontaktować się z Doradcą, który pokieruje i zajmie się Państwa sprawą.

Pakiety stron internetowych dla przedszkoli

Podstawowy

Przedszkole na 100%

W pakiecie Przedszkole na 100%, oferujemy wykonanie strony informacyjnej WWW dla przedszkoli i żłobków w atrakcyjnej cenie.

Strona internetowa o charakterze informacyjnym, w której zostanie osadzonych do 5 podstron. Pakiet nie zawiera w sobie CMS służącego do samodzielnej aktualizacji treści na stronie. Na życzenie Klienta, niezbędne aktualizacje informacyjne będą dokonywane bezpłatnie przez firmę MescalDesign.

Interaktywny

Interaktywne Przedszkole

Strona oparta CMS umożliwiającym samodzielną aktualizację treści na stronie takich jak aktualności, artykuły, galerie zdjęć i inne.

W ofercie Interaktywne Przedszkole, oferujemy Państwu wykonanie autorskiej grafiki na potrzeby witryny, oddającej charakter żłobka lub przedszkola. System CMS umożliwia samodzielne uzupełnianie treści tekstowych i graficznych.

Wirtualny

Wirtualne Przedszkole

Najbardziej wszechstronna i rozbudowana oferta, w której spełniamy indywidualne wymogi i życzenia przedszkola.

Autorskie rozwiązania są zarządzane przez panel administracyjny umożliwiający pełną kontrolę nad treścią i zdarzeniami na stronie. Strona internetowa w pakiecie Wirtualne Przedszkole oprócz aktualizacji treści, zdjęć w galeriach może zawierać inywidualne rozwiązania dopasowane na potrzeby programów realizowanych przez żłobki i przedszkola.

Który Pakiet wybrać?

Jednostkom opiekującym się niewielką liczbą dzieci proponujemy pakiet Przedszkole na 100% który jest doskonałym wyborem na start, minimalne koszty nie nadwyrężają budżetu przedszkola, w zamian otrzymują Państwo nieograniczony dostęp do prezentacji się w sieci, co jest wysoce skuteczną reklamą pozwalającą rodzicom na znalezienie przedszkola i skorzystanie z jego oferty.

Żłobki i przedszkola chcące na bieżąco umieszczać na stronie WWW wydarzenia z życia przedszkola, informacje z organizowanych zajęć i wycieczek, aktualności polecamy wybrać pakiet Interaktywne Przedszkole dzięki któremu jednostka może samodzielnie zarządzać stroną internetową przez niezawodny i intuicyjny system zarządzania treścią.

Interakcja podejmowana na stronach przedszkola przez formularze kontaktowe lub sondy, pozwalają na lepszą komunikację na drodze Rodzic - Przedszkole co przekłada się wymiernie na jakość usług świadczonych przez jednostkę a tym samym sprawia, że pobyt dziecka w przedszkolu lub żłobku jest optymalnie dopasowany do potrzeb dziecka jak i wymagań rodziców stawianych przed jednostką sprawującą opiekę nad jego dzieckiem.

Duże jednostki opieki nad większą liczbą dziećmi, prowadzące różnorodne i bogate programy obejmujące naukę języków, zajęcia sportowe, plastyczne, artystyczne, indywidualne wymagają sprawnej organizacji oraz łatwej komunikacji.

Pakiet Wirtualne Przedszkole oferujący indywidualne podejście do problemów i zagadnień przedszkola może stać się wygodnym narzędziem pracy, organizacji i komunikacji pomiędzy Przedszkolem a Rodzicem.

Firma MescalDesign przeprowadzi z Państwem niezbędne rozmowy umożliwiające stworzenie wygodnego narzędzia do zarządzania strukturą jednostki oraz programami realizowanymi przez przedszkole lub żłobek.

Nowoczesne komunikacja i powiadamianie rodziców o planach i wydarzeniach przedszkola, mogą się odbywać zarówno poprzez interaktywną stronę internetową jak i np. powiadamianie SMS co usprawnia komunikację pomiędzy rodzicami a jednostką oraz podnosi zaufanie w kwesti bezpieczeństwa dzieci powierzonych opiece.

Elastyczne pakiety

Firma MescalDesign gwarantuje podejście indywidualne do każdej oferty niezależnie od wybranego pakietu. Dowolny pakiet z oferty promocyjnej kreacji strony internetowej dla przedszkoli i żłobków, możemy rozszerzyć w każdej chwili już na etapie wstępnych rozmów i ustaleń dając Państwu w pełni elastyczną ofertę, która będzie optymalna pod Państwa wymogi i oczekiwania.

Wychodząc Klientom naprzeciw zdecydowaliśmy się przygotować dla Państwa powyższe oferty, które podzielone zostały ze względu na rodzaj i zakres usług z jakich zechcą Państwo skorzystać. Dobór ofert podyktowany był oczekiwaniami Klientów, jednak aby nie wpychać Państwa w sztywne ramy umów, każdą naszą ofertę możemy indywidualnie dopasować do Państwa potrzeb i budżetu.

Gwarantowana pomoc i opieka

Każdego Klienta, który zdecyduje się na ofertę firmy MescalDesign obejmujemy opieką serwisową, w ramach której Klient otrzymuje od nas pomoc w aktualizacji zmian na stronie w przypadku wyboru oferty bez CMS, pomoc techniczną w obsłudze systemu zarządzania treścią - CMS oraz opiekę administracyjną obejmująca 24 godzinny monitoring usług dostarczanych przez firmę MescalDesign, pomoc w dobrze i rejestracji domeny internetowej na potrzeby serwisu internetowego placówki przedszkolnej lub żłobkowej.

Wsparcie SEO

Opieka obejmuje również przedwstępne działania SEO i pomoc w zakresie pozycjonownia strony internetowej przedszkola na wybrane słowa i frazy kluczowe. Doradzamy wybór słów kluczowych, takich aby spełnić założenia i oczekiwania Państwa, które przekładają się na wymierne korzyści jakie daje skuteczne pozycjonowanie w wybranej dziedzinie zagadnień przy których strona internetowa powinna uzyskiwać jak najwyższe pozycje w wyszukiwarkach internetowych celem jej szybszego znalezienia przez potencjalnych Klientów.

Rozwój i modernizacja

Projekty kreowane przez spółkę MescalDesign, cechuje elastyczność, która umożliwia dostosowanie stron internetowych naszych Klientów pod zmieniające się czasy lub potrzeby Klienta. Obserwując działania naszych Klientów w sieci, potrafimy trafnie doradzić w wyborze nowych rozwiązań poajawiających się na rynku usług internetowych, zaproponować nasze własne autorskie rozwiązania, , które urozmaicą i ubogacą Państwa witrynę w sieci, zwiększając jej oglądalność i atrakcyjność.

Przykładowe propozycje

Zapraszamy do przejrzenia naszych prac będących zazwyczaj kilkoma projektami dla Klienta, z których wdrażany bywa zazwyczaj jeden najbardziej odpowiadający Klientowi.

Klientowi przedstawiamy różne wariacje projektu, po to aby Klient uzyskał szansę przekonania się jak projekt może wyglądać przy różnych kryteriach wymogów.